dobra firma sprzątająca

SAMSON profesjonalna firma sprzątająca z Sosnowca

Kontakt Oferta

O nas

Oferujemy kompleksowe i profesjonale sprzątanie – Sosnowiec jest jednym z miast, gdzie prowadzimy usługi sprzątające. Wchodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, gwarantując pełną obsługę w przystępnych cenach. Mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na nasze usługi!

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie – prowadzimy głównie sprzątanie biur, a także sprzątanie mieszkań, domów i sprzątanie apartamentów w mieście Sosnowiec i okolicach. Również zajmujemy się świadczeniem innych usług sprzątających na życzenie klientów. Oferujemy usługi zarówno systematyczne, zgodnie z ustalonym harmonogramem, jak i również jednorazowo, gdy potrzebna jest nasza pomoc.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, dlatego też niezależnie od tego, czy wybierają Państwo sprzątanie pensjonatów, domów czy biur, mogą liczyć Państwo na pełną i fachową obsługę z naciskiem na przystępne ceny. Pracują dla nas doświadczeni i przeszkoleni pracownicy, którzy wykonują zlecone zadania sumiennie i skrupulatnie. Stosujemy również wysokiej jakości detergenty oraz urządzenia, co powoduje, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem stawianym przed nami przez klientów.

sprzątanie

Oferta


Sprzątanie biur

Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie domów

Sprzątanie apartamentów

Sprzątanie obiektów handlowych

Sprzątanie pensjonatów

Mycie okien

Pranie dywanów

Pranie tapicerek

Pranie wykładzin

Opinie klientów

Kontakt

ul. Towarowa 3,
41-400 Mysłowice

biuro@sprzatanie-samson.pl

32 431 08 77,
507 711 229