dobra firma sprzątająca

SAMSON profesjonalna firma sprzątająca z Chorzowa

Kontakt Oferta

O nas

Nasza firma Sprzątanie Samson oferuje fachowe i kompleksowe sprzątanie – Chorzów jest jednym z naszych obszarów działania, ale również jesteśmy do Państwa dyspozycji w innych miejscowościach na Śląsku. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Zajmujemy się świadczeniem usług sprzątających dla klientów indywidualnych i biznesowych – prowadzimy między innymi sprzątanie mieszkań, sprzątanie apartamentów i domów, również sprzątanie biur oraz innych obiektów dla firm w mieście Chorzów.

Nasze usługi obejmują między innymi ścieranie kurzów, odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie pomieszczeń socjalnych, toalet, wymianę artykułów higienicznych. Nasi pracownicy są gotowi do tego, aby spełnić Państwa wymagania pod każdym względem niezależnie od tego, czy chcą Państwo zdecydować się na sprzątanie pensjonatów czy też biur lub domów. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem i stosujemy sprawdzone środki czystości, co pozwala nam na poradzenie sobie z każdym zleceniem. Wykonujemy zlecenia zgodnie z harmonogramem uzgodnionym z klientami, jak i przyjmujemy zlecenia jednorazowe.

sprzątanie

Oferta


Sprzątanie biur

Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie domów

Sprzątanie apartamentów

Sprzątanie obiektów handlowych

Sprzątanie pensjonatów

Mycie okien

Pranie dywanów

Pranie tapicerek

Pranie wykładzin

Opinie klientów

Kontakt

ul. Towarowa 3,
41-400 Mysłowice

biuro@sprzatanie-samson.pl

32 431 08 77,
507 711 229