Na czym polega usługa profesjonalnego sprzątania biur?


Usługa sprzątania biur jest obecnie wybierana przez bardzo wiele firm, którym zależy na ich nieskazitelnym wyglądzie. Na czym dokładnie polega obsługa tego rodzaju świadczona przez firmy sprzątające?

Dokładne sprzątanie biur może być czasochłonne i pracochłonne. Właśnie dlatego czynności z tym związane są często przekazywane w ręce ekspertów – firm sprzątających. Firmy te dysponują rozbudowanym zapleczem i zatrudniają doświadczonych pracowników odpowiedzialnych za sprzątanie.

Dostarczane przez nie usługi są dość zróżnicowane i mogą być indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Jaki jest przykładowy zakres usług sprzątania biur?

Usługa sprzątania biur obejmuje między innymi:

• Odkurzanie i mycie podłóg – w przypadku, gdy podłoga w biurze jest twarda, na przykład z kafelków czy wykładziny PCV, prace polegają na odkurzaniu i myciu nawierzchni. Gdy podłoga jest wyłożona wykładziną, jest to odkurzanie i okazjonalne pranie specjalnym odkurzaczem, aby usunąć plamy.

• Ścieranie kurzu – kurz osadza się na sprzętach biurowych, meblach, roślinach, parapetach i innych przestrzeniach. Pracownik firmy sprzątającej może usuwać go regularnie, a także zabezpieczyć nawierzchnie przez dalszym osadzaniem się kurzu.

• Sprzątanie toalet, kuchni, pomieszczeń socjalnych – przestrzenie te także wymagają codziennego sprzątania, między innymi czyszczenia nawierzchni, porządkowania, dezynfekcji, uzupełniania materiałów, na przykład ręczników papierowych, papieru toaletowego.

• Opróżnianie koszy na śmieci – pracownicy firmy sprzątającej mogą również regularnie opróżniać kosze na śmieci w biurach.

• Mycie okien – gdy okna w biurze są już bardzo zabrudzone, firma sprzątająca może zadbać o ich czystość. Wybrane firmy świadczą usługi mycia okien na wysokości, na przykład z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

• Podlewanie kwiatów – jeśli w biurze znajdują się żywe kwiaty doniczkowe, pracownik firmy sprzątającej może regularnie je podlewać.

• Sprzątanie po wydarzeniach – gdy w biurze organizowane jest szkolenie, konferencja, impreza integracyjna, firma sprzątająca może posprzątać po takich wydarzeniach.

• Dbałość o otoczenie biura – wybrane firmy zajmują się także świadczeniem usług na zewnątrz przestrzeni biurowych, na przykład jest to koszenie trawy, przycinanie krzewów, sprzątanie przed wejściem do biura.

To tylko przykładowy zakres usług firm sprzątających, ponieważ oferowane przez nie wsparcie może być dopasowane specjalnie do życzeń klienta, który je zamawia. Dzięki temu przestrzenie biurowe mogą zawsze lśnić czystością.

Profesjonalne sprzątanie biur – Mysłowice i okolice Nasza firma Sprzątanie Samson oferuje szeroki zakres usług dla klientów biznesowych, w tym także sprzątanie biur. Elastycznie dopasowujemy się do naszych klientów, dając im pełną i fachową pomoc w dbałości o czystość przestrzeni biurowych.

Siedziba naszej firmy to Mysłowice, ale jesteśmy do dyspozycji także w okolicznych miejscowościach, między innymi Katowice, Tychy, Chorzów, Bytom, Będzin i innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Nasza oferta


Sprzątanie biur

Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie domów

Sprzątanie apartamentów

Sprzątanie obiektów handlowych

Sprzątanie pensjonatów

Mycie okien

Pranie dywanów

Pranie tapicerek

Pranie wykładzin

Opinie klientów

Kontakt

ul. Towarowa 3,
41-400 Mysłowice

biuro@sprzatanie-samson.pl

32 431 08 77,
507 711 229