Mycie okien nie musi być już utrapieniem!


Dla wielu osób mycie okien jest jednym z tych najbardziej nieprzyjemnych obowiązków domowych. Nie trzeba jednak zajmować się tym samodzielnie – aby cieszyć się czystymi oknami, wystarczy skorzystanie z usług firm sprzątających!

Okna w domach, biurach i w innych obiektach każdego dnia są narażone na zabrudzenia powstające zarówno od środka, jak i na zewnątrz. Kurz, pyły, ślady po palcach powodują, że okna z czasem przestają wyglądać ładnie i należy je umyć.

W sprzedaży można znaleźć szeroką gamę różnych preparatów przeznaczonych do mycia okien. Wraz z odpowiednimi ściereczkami można uzyskać wtedy bardzo dobry efekt. Dodatkowo, w sklepach znajdziemy także specjalne urządzenia pomagające w myciu okien, na przykład odkurzacze ściągające z nich wodę.

Jednak nie każdy ma czas lub ma głowę do tego, aby samemu myć okna. Wtedy z pomocą przychodzą firmy sprzątające.

Okna krystalicznie czyste

Profesjonalna firma sprzątająca jest w stanie kompleksowo zadbać o czystość domu, biura albo innego obiektu na życzenie klienta. Może również umyć dla niego okna oraz inne przeszklenia.

Firmy sprzątające dysponują odpowiednim zapleczem pozwalającym na szybkie i sprawne umycie okien – stosują sprawdzone środki czystości, odpowiednie urządzenia i dodatki, aby szkło lśniło czystością.

Po wizycie pracowników firmy sprzątającej okna są krystalicznie przejrzyste i nie mają żadnych smug. Umyte są również framugi okien oraz parapety. Bez żadnego wysiłku ze strony klienta – sprzątanie mieszkań, domów i innych budynków jest dzięki temu jeszcze prostsze!

Mycie także trudnodostępnych przeszkleń

W niektórych obiektach znajdują się również przestrzenie trudnodostępne, na przykład przeszklenia na sufitach, wysoko położone okna, których nie można dostać. Także w takich przypadkach firma sprzątająca może zadbać o czystość przeszkleń.

Okna, witryny, a także inne przeszklenia na wysokości myte są z użyciem specjalnych myjek na kijach teleskopowych albo z użyciem drabin lub innych konstrukcji dla pracowników. To pozwala na dotarcie do tych miejsc, które są trudne w regularnym utrzymywaniu w czystości.

Niektóre firmy sprzątające oferują także usługi mycia okien na wysokościach, na przykład z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

Ile kosztuje mycie okien?

Koszty związane z myciem okien przez firmę sprzątająca są zależne od szeregu różnych czynników, w tym od liczby i powierzchni okien oraz od ich położenia.

Koszty za sprzątanie są liczone indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od powyższych czynników i na podstawie cennika firmy.

Nasza firma Sprzątanie Samson oferuje tanie i dokładne mycie okien w różnych budynkach – dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Nasza siedziba to Mysłowice, ale jesteśmy do Państwa dyspozycji także w innych okolicznych miastach, między innymi takich jak Katowice, Sosnowiec, Tychy, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Będzin.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dokładnych informacji o cenie usługi mycia okien oraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Nasza oferta


Sprzątanie biur

Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie domów

Sprzątanie apartamentów

Sprzątanie obiektów handlowych

Sprzątanie pensjonatów

Mycie okien

Pranie dywanów

Pranie tapicerek

Pranie wykładzin

Opinie klientów

Kontakt

ul. Towarowa 3,
41-400 Mysłowice

biuro@sprzatanie-samson.pl

32 431 08 77,
507 711 229