Jakie usługi oferuje firma sprzątająca?


Na sprzątane nie zawsze mamy wolny czas lub też nie mamy na to ochoty. W takich przypadkach obowiązki te mogą wykonać doświadczeni pracownicy firmy sprzątającej. Z jakich usług można wtedy skorzystać?

Z pomocy firm sprzątających można korzystać na terenie całego kraju – Warszawa, Kraków, Katowice czy Wrocław, ale również mniejsze miejscowości oferują dostęp do tego rodzaju usług.

Najczęściej firma sprzątająca kojarzona jest ze sprzątaniem biur, a także innych obiektów komercyjnych, przemysłowych czy użyteczności publicznej, ale w wielu firmach możemy zlecić również sprzątanie mieszkań, domów jednorodzinnych, apartamentów oraz innych lokali na życzenie klienta.

Firmy oferujące usługi sprzątania bardzo często oferują swoim klientom kompleksowe wsparcie – zarówno wtedy, gdy chodzi o regularne utrzymanie czystości, jak również okazjonalne usługi, na przykład po imprezach, szkoleniach, remontach, po przeprowadzkach, po zalaniach.

Zakres usług firm sprzątających:

• zamiatanie i odkurzanie podłóg
• mycie podłóg
• ścieranie kurzu
• opróżnianie koszy na śmieci
• sprzątanie kuchni i łazienki
• pranie dywanów, wykładzin, tapicerek
• mycie okien
• sprzątanie na zewnątrz
• koszenie trawy
• podlewanie kwiatów
• wynoszenie odpadków

To tylko przykładowy zakres usług, które oferuje niemalże każda firma sprzątająca. W związku z tym klient może wtedy otrzymać kompleksową pomoc związaną z utrzymaniem obiektu i jego otoczenia w czystości.

Usługi sprzątania skrojone na miarę

Dużą zaletą korzystania z usług firm oferujących sprzątanie biur oraz sprzątanie mieszkań jest możliwość indywidualnego doboru zakresu usług. Dzięki temu pracownicy firmy mogą zająć się dokładnie tym, co życzy sobie klient.

Prace te mogą być prowadzone systematycznie, na przykład pracownik wykonuje je 2-3 razy w tygodniu, aby dom, biuro lub inny obiekt zawsze były czyste. Można również skontaktować się z firmą wtedy, gdy jej usługi będą potrzebne – bez ustalania harmonogramu świadczenia usług.

Pracownicy firmy sprzątającej zadbają o to, aby przestrzenie były zawsze higienicznie czyste i ładnie się prezentowały – klienci nie muszą wówczas zajmować się tymi czynnościami we własnym zakresie, a tym samym mogą oszczędzić swój cenny czas.

Profesjonalne sprzątanie na Śląsku – Mysłowice, Katowice i okolice Nasza firma Sprzątanie Samson zajmuje się już od lat świadczeniem usług polegających na kompleksowym i fachowym sprzątaniu – oferujemy sprzątanie mieszkań, domów, apartamentów, a także usługi dla klientów biznesowych – sprzątanie biur, obiektów handlowych, noclegowych i innych. Zapewniamy bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny usług!

Nasza siedziba jest zlokalizowana w mieście Mysłowice, ale jesteśmy do Państwa dyspozycji także w innych, okolicznych miejscowościach – Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Tychy, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza i inne.

Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, stale zapewniając im obsługę na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że uda nam się zrealizować także Państwa wymagania. Zachęcamy do kontaktu!

Nasza oferta


Sprzątanie biur

Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie domów

Sprzątanie apartamentów

Sprzątanie obiektów handlowych

Sprzątanie pensjonatów

Mycie okien

Pranie dywanów

Pranie tapicerek

Pranie wykładzin

Opinie klientów

Kontakt

ul. Towarowa 3,
41-400 Mysłowice

biuro@sprzatanie-samson.pl

32 431 08 77,
507 711 229