Dlaczego warto korzystać z usług firm sprzątających?


Czyste biuro to wizytówka każdej firmy. Można sprzątać je samodzielnie, ale można także skorzystać z usług firm sprzątających oferujących kompleksowe usługi w tym zakresie. Dlaczego warto je wybrać?

Zakurzone półki i sprzęty, przepełnione kosze na śmieci, pobrudzona podłoga, okna czy toalety i pomieszczenia socjalne – to tylko niektóre miejsca, które wymagają sprzątania w biurach.

W tym przypadku sprzątanie to nie tylko kwestia estetyki, ale również odpowiedniej higieny pracy. Realizowanie swoich obowiązków w czystych przestrzeniach ma także duże znaczenie dla pracowników – praca jest wtedy lepiej zorganizowana, bardziej efektywna.

Aktualnie tylko niektóre firmy decydują się na samodzielne sprzątanie swoich przestrzeni. W większości przypadków odpowiedzialna jest za to firma sprzątająca, która prowadzi prace na ich zlecenie. Jakie są najważniejsze zalety korzystania z takich usług?

1. Nieskazitelna czystość biura

Główną zaletą korzystania z usług firm sprzątających jest możliwość uzyskania fachowej i kompleksowej pomocy w dbałości o czystość biura.

Firmy oferujące sprzątanie przestrzeni biurowych mogą zająć się wtedy dosłownie wszystkim – od codziennego odkurzania i mycia podłóg, przez ścieranie kurzy, a skończywszy na dbałości o przestrzenie takie jak łazienka, kuchnia i inne.

W rezultacie biuro może po prostu lśnić czystością i to bez żadnego wysiłku ze strony właścicieli firmy oraz pracowników – to duże udogodnienie.

2. Indywidualne dopasowanie usług

Firmy sprzątające wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów, zapewniając im usługi sprzątające dopasowane indywidualnie do ich wymagań.

Prace mogą odbywać się jednorazowo, gdy jest to konieczne, ale można zamówić również serwis sprzątający – wtedy pracownicy firmy sprzątającej będą przychodzili do biura i sprzątali je zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Taka stała współpraca jest także korzystna cenowo.

Oprócz tego firmy sprzątające są gotowe do podjęcia się zadań specjalnych, na przykład takich jak dbanie o przestrzeń przed biurem, sprzątanie po remontach, imprezach w biurze.

3. Przystępne ceny usług

Jak już wspomnieliśmy, firmy sprzątające mogą zaoferować swoim klientom usługi w korzystnych cenach.

Koszty obsługi liczone są głównie na podstawie zakresu świadczonych usług oraz ich częstotliwości. Przy większych zamówieniach klient może otrzymać także dodatkowe rabaty.

Warto także pamiętać o tym, że firmy sprzątające dysponują nowoczesnym zapleczem, między innymi odkurzaczami, urządzeniami czyszczącymi podłogi, mopami, profesjonalną chemią czyszczącą, dlatego też klient korzystający z ich usług nie musi już ponosić dodatkowych kosztów związanych z ich kupnem.

4. Z dojazdem do klienta

Firmy sprzątające obsługują klientów w różnych miastach, dojeżdżając do nich punktualnie i wykonując zlecone prace.

Nasza firma Sprzątanie Samson posiada swoją siedzibę w mieście Mysłowice, ale jesteśmy do dyspozycji klientów także w okolicznych miejscowościach: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Tychy, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Będzin i innych.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług sprzątania!

Nasza oferta


Sprzątanie biur

Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie domów

Sprzątanie apartamentów

Sprzątanie obiektów handlowych

Sprzątanie pensjonatów

Mycie okien

Pranie dywanów

Pranie tapicerek

Pranie wykładzin

Opinie klientów

Kontakt

ul. Towarowa 3,
41-400 Mysłowice

biuro@sprzatanie-samson.pl

32 431 08 77,
507 711 229